FİRMALAR

DAMPERSAN DAMPER VE HİDROLİK MAK. SAN.

Sektör Diğer Bu sektördeki firmaları görmek için tıklayınız.
Firma Adı DAMPERSAN DAMPER VE HİDROLİK MAK. SAN.
Firma Yetkilisi
Telefon +90 312 354 00 54
Faks +90 312 385 30 61
Adres 1169. Sokak No:92 - 94 ANKARA
İl ANKARA
İlçe Ostim
Web Adresi http://www.dampersan.com/damper_ankara_iletisim.php
Mail Adresi info@dampersan.com
Firma Hakkında

Hakkında

 
 
Firmamız 1984 yılın da Ayer ÖZKUL tarafından Ostim Sanayi Sitesinde  hizmete başlamış olup hala artan kalite ve  sağlamlık ilkesi doğrultusun da çalışmalarına büyüyerek devem etmektedir. Firmamız 1984 yılın da Ayer ÖZKUL tarafından Ostim Sanayi Sitesinde  hizmete başlamış olup hala artan kalite ve  sağlamlık ilkesi doğrultusun da çalışmalarına büyüyerek devem etmektedir. 

Kalite ve sağlamlık ilkesinden ödün vermeyen firmamız her türlü kamyon ve kamyonete damperli kasa imalatı yapmaktadır. Firmamız yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimini günümüz teknolojisiyle birleştirerek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuştur. 

Sektörümüz, damper ve damperli araçlar, kasalar, dorse, damperli dorse vb. nakliye, inşaata yönelik bir sektör olduğu için ülke ekonomisine ve ekonomik olaylara bire bir bağlı bir sektördür. 

Sizi de bir gün Dampersan’a bekleriz...

Deneyimli, genç ve çalışkan kadromuzla araç üstü ekipman sektöründe  lider olmayı amaçlayan firmamız müşterilerine daha iyi ve daha güvenilir hizmet verebilmeyi ilke edinmiş bunun için zamanla kadrosunu ve çalışma mekanlarını genişletmiştir. Profesyonel ekibimizle ve müşteri odaklı yaklaşımımızla en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.
 

MİSYONUMUZ

Teknolojimizi, üretimimizi  başarılı bir şekilde devam ettirmek ve oluşturduðumuz eğitimli, tecrübeli , müşteri odaklı ekibimiz ile kalitemizi sürekli yenileyerek ve müşterilerimize tam destek vererek müşteri memnuniyetini arttırmak.

VİZYON

Firmamız kendi  sektöründe etkin ve teknolojik çözümler sunarak müşterilerimize beklentilerinin üstünde hizmet sunmak; yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturacağı kurumsal yapýsıyla sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak.

 
 

 

ilgili Etiketler: Dampersan, Damper, Damper ankara, ankara damper, damper, damperli kasa, yarım boru tipi damper, küvet damper, hafif tipi hafriyat damper, oklit tipi damper, hardoks damper, hardox, kamyonet kasaları, kaya tipi damper, 2. El Damper, BMC, FORD, MAN, MERCEDES

DAMPERSAN DAMPER VE HİDROLİK MAK. SAN. 1419 kişi tarafından ziyaret edildi.
DAMPERSAN DAMPER VE HİDROLİK MAK. SAN. , Dampersan , Damper , Damper ankara , ankara damper , damper , damperli kasa , yarım boru tipi damper , küvet damper , hafif tipi hafriyat damper , oklit tipi damper , hardoks damper , hardox , kamyonet kasaları , kaya tipi damper , 2. El Damper , BMC , FORD , MAN , MERCEDES

Diğer Sektöründe Aramıza Yeni Katılan Firmalar

Reklamlar