FİRMALAR

WELLBATT Mobil Enerji Merkezi

Sektör Enerji Bu sektördeki firmaları görmek için tıklayınız.
Firma Adı WELLBATT Mobil Enerji Merkezi
Firma Yetkilisi
Telefon 0312 354 41 50 - 0850 562 29 53
Faks 0312 354 41 50
Adres Uzay Çağı Caddesi Uzay Çağı İş Merkezi 29/53 Ostim
İl ANKARA
İlçe Yenimahalle
Web Adresi http://www.wellbatt.com
Mail Adresi info@wellbatt.com
Firma Hakkında

AKKUfit ve WELLBATT markaları ile üretim ve arge avantajını birleştirerek, her zaman tüketiciye en iyi çözümleri ve ürün gamını sunmak için çalışıyoruz.

’’Biten bataryanızı atmayın, yenisini pahalıya almayın - Getirin YENİLEYELİM’’ ilkemizle hareket ediyoruz. Kullanım ömrünü tamamlamış şarjlı batarya ve batarya guruplarını yenileyerek bir yandan tüketici için diğer yandan ise ülke ekonomisine tasarruf imkanı için çalışmaktayız.

ENERJİNİZİ YENİLEYİN

Kalite Politikası ;

Konusunda Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyan WellBatt Mobil Enerji Merkezi olarak;

Pil, Akü ve Batarya ile diğer son teknoloji ürünleri; tüm yasal gereklilikleri yerine getirerek, müşterilerimizin hizmetine sunmak.

Ürün ve hizmetin kalitesini sürekli arttırarak; ürünleri üretim ve servis avantajı ile piyasaya sunmak.

Müşteri memnuniyetini arttırmak için; Ürünlerini yine son teknoloji test yöntemleri ile test ederek, sürekli iyileştirmeyi hem amaç hem de araç haline getirmek.

Sürekli iyileştirmeyi şirketin her alanında en önemli hedef haline getirmek, en temel kalite politikamızdır.

PİLİNİZ BİTMESİN!

Çevre Politikası;

Doğanın korunması ve gelecek nesillere aktarılması için gerekli tüm önleyici faaliyetleri alıp, ilgili tüm yasal yükümlülükleri eksiksiz yerine getirmek.

Çevreye verilen zararın minimuma indirilmesini ve verilen zararların telafisi için; çevresel faaliyetleri sürekli iyileştirerek, sürdürülebilirliğe  katkıda bulunmak, çevre politikamızdır. 

Markalarımız;

’’AKKUfit - WELLBATT’’ tescilli markalarımızdır. Her birimizin hayatta vazgeçilmez hedefleri vardır. Bazılarımız her yaptığı işte mutlak başarılı olmak isterken, bazılarımız yalnızca mutlu olmak ister. Potansiyelinize ulaşabilmeniz için siz yorulmadan, sizin adınıza çalıştık ve kapsadığı teknolojileri akü, pil ve batarya konularında tüm gereksinimlerinize yanıt vermeye çalışan bir yelpaze oluşturduk. Her ne yapmak isterseniz, size daha iyisini yapmanız için yardım edebiliriz.

WELLBATT Mobil Enerji Merkezi 490 kişi tarafından ziyaret edildi.
WELLBATT Mobil Enerji Merkezi , pil yenileme , batarya yenileme , matkap batarya tamir , pil tamir , li-ion dönüşüm , ni-cd pil , ni-cd pildeğişimi , süpürge batarya , süpürge pil değişimi , şarjlı pil değiştirme

Enerji Sektöründe Aramıza Yeni Katılan Firmalar

Reklamlar