Duyurular

Dikişin ustası Singer’den yeni ürün...

21.07.2016 - 12:40:35
Dikişin ustası Singer’den yeni ürün...

Dikişin ustası Singer’den yeni ürün...

Dikişin ustası ve dikiş makinesinin mucidi Singer, teknolojik birikimini kullanarak farklı alanlarda da hanımlara yardımcı oluyor.

 

 

 

 

Singer, şimdi de press ütü modeliyle hanımların kabusu olan ütüyü bir keyfe dönüştürmeyi başarıyor. Singer ESP 2 Press Ütü ile ütü yapmak çok daha kolaylaşıyor. Singer ESP 2 Press Ütü, özellikle büyük parça olan çarşaf, havlu vb. ev tekstil ürünlerinde oldukça pratik çözümler sunuyor. Ayrıca tek seferde yüksek ısı ile zor açılan kırışıklıklarda etkili oluyor. Pantolon gibi uzun parçalarda ise özellikle iz isteyen beylerin beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.

Hanımlar, Singer ESP 2 Press Ütü’nün ekstra büyük presleme yüzeyi ile yarım saat içinde profesyonel sonuçlar elde ediyor. Kolay presleme işlemi için pres döküm alüminyum taban özelliğine sahip ürünün, güçlü şok buharı inatçı kırışıklıkları yok ediyor. Hassas sıcaklık ayarları, güçlü buhar özellikleri ve profesyonel aksesuarları ile zararlı kimyasallar olmadan kuru temizleme kalitesine ulaşmanız mümkün oluyor.

Ayrıca güvenilir Singer giysi bakımıyla giysileriniz ve diğer kumaşlarınız ilk günkü gibi muhafaza edilebiliyor. Kolayca kontrol edilebilen ve doldurulabilen su haznesi, doğru elektronik kumaş ısısı ayarları ve ek güvenlik için sesli alarm özellikli otomatik kapanma fonksiyonları da Singer ESP 2 Press Ütü’yü farklı kılıyor. Kilitlenebilir düğmesi sayesinde kolayca taşınıp muhafaza edilebilen ürün, aksesuar kiti ile birlikte 600 TL’ye satılıyor.

Bu haber 1326 kişi tarafından okundu.

EN SON EKLENENLER

YORUMLAR

Henüz yorum eklenmemiş.

YORUM YAZ

Reklamlar