Duyurular

Microsoft, Windows 10 Mobile için Skype’nin yeni önizleme sürümünü sundu

21.07.2016 - 12:46:16
Microsoft, Windows 10 Mobile için Skype’nin yeni önizleme sürümünü sundu

Microsoft, Windows 10 Mobile için Skype’nin yeni önizleme sürümünü sundu

Microsoft’un Skype uygulaması yepyeni özelliklerle önizlemeye sunuldu.

 

 

 

 

 

Microsoft yeni Skype önizlemesini Windows İnsider dahilindeki kullanıcıları için sunmuş durumda.Yeni sürüm grup video görüşmesi ve daha bir çok özelliği beraberinde getiriyor.

Yeni grup video görüşmesi özelliği 25 kişi ile sınırlı.Bununla birlikte tıpkı mesajlaşma, fotoğraf paylaşma, video mesajları ve konumunuzu yollama, emojiler göndermede olduğu gibi birebir yüzyüze video görüşmesi de yapabiliyorsunuz.Dahası Skype üzerinden gelen mesajları uygulamayı açmadan cevaplayabiliyorsunuz.

Yeni sürüm Windows 10 PC ve Windows 10 Mobile’dan SMS gönderebilmenize olanak tanıyan bildirim sistemini de içeriyor.Bu özellik size aynı zamanda tek bir uygulamadan fotoğraflar, grup mesajları ve metin mesajları alıp gönderebilmenize olanak tanıyor.

Skype’nin güncellenen bu önizleme sürümü Windows 10 PC için de geçerli aynı zamanda.Yeni önizleme sürümüyle gelen diğer özellikler ise şöyle:

  • Ekranınızı paylaşabilme
  • Dosyalar gönderebilme
  • Sesli görüşmelerde, video görüşmelerinde ve anlık mesajlaşmada gerçek zamanlı çeviri desteği

Microsoft’un geliştirdiği yeni Skype’ın kararlı sürümü ise 2 Ağustos’ta yayınlanacak olan yıl dönümü güncellemesiyle beraber gelmiş olacak.

Bu haber 527 kişi tarafından okundu.

EN SON EKLENENLER

YORUMLAR

Henüz yorum eklenmemiş.

YORUM YAZ

Reklamlar