Duyurular

MSI, Özel Tasarım GeForce GTX 1060 Ekran kartlarını duyurdu.

21.07.2016 - 12:52:14
MSI, Özel Tasarım GeForce GTX 1060 Ekran kartlarını duyurdu.

MSI, Özel Tasarım GeForce GTX 1060 Ekran kartlarını duyurdu.

Dünyanın en popüler GAMING ekran kartı markası MSI, NVIDIA’nın yeni Pascal GPU mimarisine sahip GeForce GTX 1060 serisi ekran kartlarını duyurdu.

 

 

 

 

 

Kendisinden büyük modellerle aynı üretim kalitesine sahip MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G, yüksek grafik işlemci ve hafıza hızlarına imkan tanıyan TWIN FROZR VI soğutma sistemi ile geliyor. Göz kamaştıran bu termal tasarım yakıp geçen kırmızı GAMING görünümüne ek olarak MSI GAMING ejderhası ve 16 milyon farklı renkte modunuza göre yanıp sönen RGB LED ile geliyor. Bu muhteşem ekran kartı yepyeni özel 6 faz baskılı devre şeması, Military Class 4 bileşenler ve 8-pin güç girişi sayesinde ise hız aşırtmada sınırları zorluyor. Mat siyah arka plaka ekran kartına yapısal sağlamlık katarken aynı zamanda klas bir görünüm kazandırıyor.

MSI’ın yeni TWIN FROZR VI termal tasarımı, hava soğutmalı ekran kartlarında yeni bir standarda imza atıyor. MSI’ın patentli TORX fan teknolojisinin yeni sürümü olan TORX Fan 2.0, daha ileri soğutma performansı için %22 daha fazla hava basıncı üretirken gürültü seviyesini daha da aşağı çekiyor. Dev heatsink üzerine yerleştirilen ve kalınlığı 8mm’ye varan bakır soğutma boruları, tabanda dörtgen bir şekil alarak nikel kaplamalı taban plakası ve kaliteli transfer macununa optimal ısı iletimi sağlayıp bu Pascal tabanlı trafoyu düşük sıcaklıkta tutuyor. 

Şiık siyah-beyaz tasarımı, gelişmiş zırh kaplamalarından ilham alan MSI GeForce GTX 1060 ARMOR serisi, modifiye ettikleri kasa için farklı ve benzersiz birşeyler arayan oyun tutkunlarına hitap ediyor. Yeni ARMOR 2X termal tasarımı, aynı zamanda ödül sahibi TWIN FROZR ekran kartlarında da bulunan patentli TORX Fan teknolojisi ile Advanced Airflow Control gelişmiş soğutma denetimini bir arada barındırıyor. MSI’ın Zero teknolojisi ise internette gezinti ya da hafif oyunlar gibi düşük yük koşullarında fanları kapatarak tamamen sessiz kalıyor.

Pascal’ın gücüne daha düşük bütçe ile sahip olmak veya daha ufak sistemlerde kullanmak isteyenler için giriş seviyesi MSI GeForce GTX 1060 modelleri hem çift, hem de tek fan ile gelmektedir. Her iki model de Military Class 4 bileşenlerle donatılmış, tek 6-pin güç konnektörüne sahip ve şık siyah-beyaz tasarıma sahip.

Sanal gerçekliğin büyülü dünyasını sonuna kadar deneyimleyebilmek için yüksek perfromanslı donanımlar gerekli. MSI GeForce GTX 1060 ekran kartları, akıcı bir VR deneyimi için mükemmel bir performans sunuyor. MSI Gaming App PC’nizi bu deneyime hazırlamak için ek işlevlere sahip.

MSI Gaming App uygulaması, tek tuşla ulaşabileceğiniz ön tanımlı OC, Gaming ve Silent profilleri sayesinde oyunda en yüksek performansı almanıza ya da hafif kullanımda sessiz çalışmanıza olanak tanıyor. Uygulamanın en yeni sürümü ile gelen "One Click to VR" fonksiyonu sisteminizi bir anda maksimum performansa ulaştırarak tek tuşla sanal gerçeklik uygulamalarına hazırlıyor. Ayrıca görüntü kalitesini iyileştiren EyeRest özelliği, oyun oynarken aynı anda YouTube videolarını izlemenize veya yayın yapmanıza olanak tanıyan Dragon Eye gibi yeteneklere de sahip. Gaming App ile gelen LED kontrol sekmesi sayesinde oyun sırasında sisteminizi ruh halinize göre renklendirilmesi için tek tuşla 5 farklı ışıklandırma modundan birini seçebilirsiniz..

Bu haber 532 kişi tarafından okundu.

EN SON EKLENENLER

YORUMLAR

Henüz yorum eklenmemiş.

YORUM YAZ

Reklamlar