Duyurular

Samsung Galaxy S8 Ne Zaman Çıkacak?

14.06.2016 - 14:37:32
Samsung Galaxy S8 Ne Zaman Çıkacak?

Samsung Galaxy S8 Ne Zaman Çıkacak?

Tüketim çağının getirmiş olduğu Akıllı telefon çılgınlığında en çok rağbet gören telefonlar arasında yer alan Samsung Galaxy S serisi bildiğini üzere bu ay içerisinde S7’yi çıkaracak her senenin Mart ayında yeni telefonunu piyasaya sunan Samsung her telefonuyla istediği kar marjını karşılamakta ayrıca kullanıcıları tarafından sürekli olarak yenisinin talep edildiği telefon için artık akıllarda sadece Samsung Galaxy S8 Ne Zaman Çıkacak? sorusu oluştu. Haliyle bizlerde sizler için bu makaleyi hazırlama kararını verdik.

 

 

Samsung Galaxy S8 Ne Zaman Çıkıyor?

Şuan için yeni telefonu Samsung Galaxy S7 için piyasayı sallayacak olan piyasa devi Samsung geliştirdiği yeni telefon ile son kullanıcısı oldukça sevindirmiş gibi gözüküyor. Geçen aylarda başlattığı ön satış için dahi oldukça rağbet gören telefon oldukça iyi satış sağlamış bulunmakta. Artık her şirket gibi farklı kullanıcı profilleri için çeşitlilik sağlayan Samsung Galaxy her bütçe için ve her kullanım için ayrı telefon sunmakta. Ayrıca Samsung Galaxy S serisinin yanında eş zamanlı olarak Edge’nin yeni versiyonlarını da sunan Samsung ailesi bilindiği gibi her senenin Mart ayını beklemekte. Şöyle bir geçmişe dönecek olursak S serisi telefonların çıkış tarihleri şu şekilde sıralanmakta;

Samsung Galaxy S5 – Mart  2014
Samsung Galaxy S6 – Mart 2015
Samsung Galaxy S7 – Mart 2016
Samsung Galaxy S8 çıkış tarihi Mart 2016 olacaktır.
 
 

Samsung Galaxy S8 Teknik Özellikleri

Yeni çıkış yapmış olan bir önceki modele Samsung Galaxy S7 Teknik özelliklere bakacak olursak;

Gerçek Octa-Çekirdekli 3.X GHz işlemci
3D 4K çözünürlüklü ekran veya 5.2 inç ölçme 2K esnek ekran
6GB RAM
30 MP ultra düşük ışık hassasiyeti sensörü
Ultra Hızlı Parmak İzi Sensörü dedektif
Mini Projektör
Süper hızlı şarj pil (süresi 5 Dakika Şarj)

olarak görmekteyiz. Hiç şüphesiz ki Samsung ailesi her yeni S serisi telefonuna büyük önem göstermekte. Köklü değişimlere gitmeden üstüne tatlı ilaveler getiren Samsung Galaxy ailesi Samsung Galaxy S8 Teknik özellikleri içinde S7 ile aynı özellikleri sunmayacaktır. Bir sene içerisinde teknoloji ne kadar ilerler bilinmez ama belki de o ekran çözünürlüğü 4k değilde 8k olabilir. Bunu tabiki bize zaman gösterecek.

Sizler için Samsung Galaxy S8 Ne Zaman Çıkacak? sorusuna yanıt vermek için hazırladığımı bu makaledeki verdiğimi Mart 2017 tarihinin tamamen tahmini olduğunu tekrar hatırlatmak isteriz ancak bilindiği üzere büyük şirketler genel olarak bu senelik üretimleri aynı tarihlerde yapmaktalar. Ayrıca bu tarihte telefonun satışa sürülmesi telefonun daha çok satılması için yapılmış stratejik bir hareket olarak nitelendirilmektedir.
 
Kaynak : http://nezamancikiyor.com/cikacak/samsung-galaxy-s8-ne-zaman-cikacak-765
Bu haber 1064 kişi tarafından okundu.

EN SON EKLENENLER

YORUMLAR

Henüz yorum eklenmemiş.

YORUM YAZ

Reklamlar